چرا آوا وب سایت ؟

آوا وب سایت با امکاناتی که برای شما فراهم کرده همیشه در تلاش است که رضایت شما را جذب کند وخانواده ی خود را بزرگتر کند .

ویژگی های آوا وب سایت چیست ؟

آوا وب سایت ویژگی های منحصر به فردی دارد مانند ضمانت بازگشت وجه یا پشتیبانی خیلی خوب و همیشه در تلاش است که این ویژگی های جذاب را افزایش دهد .

با چه سیستمی سایت طراحی می شود ؟

آوا وب سایت برای طراحی سایت از سیستم وردپرس استفاده می کند . برای طراحی اکثرا از وردپرس استفاده می کنیم اما در بعضی جاها ممکن است از کد نویسی استفاده شود .

آیا ویژگی بازگشت وجه را دارید ؟

بله . آوا وب سایت ضمانت بازگشت وجه 75 درصدی دارد . یعنی اگر بعد از ثبت سفارش یا بعد از تحویل وب سایت از سفارش خود منصرف شدید کافیه به پشتیبان ما بگید تا 75 درصد پولتان را برگرداند .

روش های پرداخت چیست ؟

درحال حاظر به یک روش می تونید سفارش خود را ثبت کنید و آن هم روش کارت به کارت است که می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام یا اینستگرام شماره کارت را دریافت کنید .

چطور می شود به آوا وب سایت اعتماد کرد ؟

آوا وب سایت روش های مختلفی برای بدست آوردن اعتماد شما استفاده کرده است تا با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید . ولی در نهایت این شما هستید که چه طراح وب سایتی برای شما سایت طراحی کند پس قبل از هرکاری درباره ی آن طراح تحقیق کرده تا از نتیجه ی کار راضی باشید .

زمان تحویل سایت چقدر است ؟

زمان تحویل سایت برای هر نسخه متفاوت است . برای هر نسخه یک زمان مشخص وجود دارد اما گاهی ممکن است زمان تحویل از زمان مشخص شده بیشتر شده باشد که دلایل خاص خود را دارد .